O nas

Ekipa godna zaufania

Każdą budowę wykonujemy osobiście. Nasz zespół to pięciu godnych zaufania i wykwalifikowanych fachowców. Każdy z nas posiada bogate doświadczenie w  w sztuce budowlanej. Zdajemy sobie sprawę, że dom, już na etapie projektu, ma być spełnieniem Państwa marzeń, być miejscem bezpiecznym i szczęśliwym. Stąd stawiamy dom zgodnie z zapisami projektu i sztuką budowlaną, natomiast nie stanowi dla nas żadnego problemu korekta tego planu i wprowadzenie zmian, które Państwo sobie zażyczą na każdym etapie współpracy. Mogą Państwo liczyć na naszą pomoc i zaangażowanie w trakcie realizacji całości projektu. Naszą firmę wyróżnia: dbałość o szczegóły, profesjonalizm, terminowość oraz konkurencyjne ceny.)

Działalność gospodarcza pod nazwą Marcin Bieńko Domy Szkieletowe została utworzona w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Firma od 2011r

Zajmujemy się budową domów murowanych oraz szkieletowych całorocznych i letniskowych.
Realizujmy budowy w stanie surowym zamkniętym oraz deweloperskim.
Na życzenie klienta możemy wykonać płytę fundamentową, co nie zawsze jest w ofercie innych firm. Zajmuję się również „mniejszymi” projektami typu: wiaty, altany, garaże oraz pokrycia dachowe. Naszą firmę wyróżnia dokładność, terminowość i solidność.